درباره ما

20200322_101720

خانم زهره سماوی متولد سال 1342 از اصفهان، هنرمند و صنعتگر هنر رودوزی سنتی (سرمه دوزی) می باشند . حدود سی ساله در این زمینه فعالیت می کنند و دارای پروانه تولید کارگاهی از صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان هستند. ایشان در اکثر نمایشگاه های داخل و خارج از ایران به عنوان صنعتگر و هنرمند نمونه شرکت کرده و دارای لوح تقدیر و سپاس می باشند.

خدمات ما

خدمات ما شامل انواع دوخت های سرمه دوزی شامل:(سنتی، مدرن و ترکیبی) می باشد. و با جدیدترین و پیشرفته ترین طرح ها و مدل های روز دوخت می شود. محصولات ما  از با کیفیت ترین ترمه های برند( هاشمی و رضایی)می باشد و از بهترین و مرغوب ترین مخمل ها استفاده می گردد. تنوع و رنگ آمیزی محصولات ما بسیار زیاد و متناسب با سلیقه مشتری در ابعاد دلخواه می باشد. تنوع  و طراحی دوخت سرمه دوزی ها بسیار زیاد می باشد و از بهترین نوع سرمه هندی، در رنگهای( کرم، طلایی، زیتونی) متناسب با رنگ ترمه انتخاب می گردد. اگر  برای شما هم ظرافت، زیبایی و تمیزی دوخت سرمه دوزی بسیار مهم است، می توانید محصولات ما را با ضمانت پس از فروش خریداری نمایید.

ظرافت و زیبایی را با ما تجربه کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                  ترمه سرای اسپادان

مشتریان چه میگویند؟؟؟