مطالب اخیر

669

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی پرکاربردترین محصولات سرمه دوزی شامل سجاده و جانماز مخمل سرمه دوزی صحبت کنیم. همانطور که می دانید جهیزیه در ایران یک سنت می باشد و خانواده عروس در حد توانایی خود وسایلی را برای شروع زندگی به عروس و داماد هدیه می کند. یکی از سنت های جهیزیه عروس، جانماز عروس می باشد در ادامه شما را با انواع جانماز عروس آشنا خواهیم کرد.

662
671
670

نکات خرید جانماز مخمل سرمه دوزی

  • مخمل مرغوب و محکمی باشد.
  • سرمه دوزی روی مخمل چروک نداشته باشد.
  • جنس سرمه دوخت شده هندی اصل باشد.
  • آسترکشی آن تمیز باشد.
663
664
667

راهنمای خرید پارچه مخمل

پارچه مخمل از جمله پارچه هایی می باشد که استفاده های زیادی دارد و اکثر خانم ها ترجیح می دهند چیدمان منزل خود را از پارچه مخمل انتخاب کنند.  بنابراین  پارچه مخمل جایگاه ویژه ای در بین ایرانیان دارد یکی از وسایلی که برای جهیزیه عروس استفاده می شود جانماز مخمل سرمه دوزی می باشد. که در رنگها و ابعاد مختلف در ترمه سرای اسپادان قابل خرید و سفارش می باشد.

668
672
665

ترمه سرای اسپادان با 30 سال سابقه و تجربه در زمینه دوخت های سرمه دوزی شامل: (سنتی، مدرن، ترکیبی) با بهترین و مرغوب ترین ترمه ها و سرمه های هندی اصل در خدمت شما عزیزان می باشد. شماره تماس: 978-6010-0913 خانم سماوی

Capture8

در این مقاله شما را با یکی از منسوجات ترمه شامل کیسه آجیل ترمه آشنا خواهیم کرد.کیسه آجیل ترمه یکی از محصولات جدید و پرفروش ترمه سرای اسپادان می باشد که جنبه صادراتی نیز دارد. و در ابعاد مختلف به صورت یک کیلویی، نیم کیلویی و کیسه آجیل کوچک دوخت می شود. ما را همراهی کنید تا شما را با این محصول زیبا و اصیل آشنا کنیم.

223--

همنطور که می دانید سرمه دوزی یکی از هنرهای قدیمی و سنتی می باشد و امروزه مصارف زیادی داشته و این هنر زیبا و ماندگار علاوه بر پارچه ترمه بر روی پارچه مخمل زیر دوخت می شود. و علاوه براین برای دوخت سرمه دوزی بر روی مخمل نیاز به مهارت و تبحر خاصی می باشد. در ادامه شما را با سرمه دوزی خانم سماوی آشنا خواهیم کرد.

1--

پارچه ترمه یکی از اصیل ترین و در عین حال زیباترین پارچه های ایرانی می باشد که از الیاف طبیعی می شود. این پارچه سنتی یکی صنایع دستی ایرانی محسوب می شود و در شهر یزد بافت می شود و یکی از سوغات آن شهر به حساب می آید.اگر چه امروزه نمونه های مشابه و تقلبی این پارچه ارزشمند و گرانبها در بازار زیاد شده بنابراین روش شناخت ترمه اصل از ترمه تقلبی کار بسیار سخت و دشواری می باشد.بنابراین ما در این مقاله می خواهیم شما را با روش ها آشنا کنیم.

119--
ترمه یکی از پارچه های اصیل و سنتی می باشد که در منزل ایرانی ها جایگاه بسیار ویژه ای دارد به طوریکه در اکثر منازل محصولات ترمه مانند انواع رومیزی، سجاده و جانماز، قاب و … بخ چشم می خورد و توجه شما را  جلب می کند. البته خانم های ایرانی به این پارچه ارزشمند، اصیل و در عین حال گرانقیمت علاقه بسیاری دارند بنابراین برای حفظ و مانداری و دوام این پارچه زیبا و ماندگار باید مراقبت های ویژه ای انجام گیرد.

سرمه-دوزی

در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از هنرهای رودوزی سنتی (سرمه دوزی) آشنا کنیم .این هنر یکی از قدیمی ترین هنرهای دستی می باشد و از قدیم تا اکنون مورد استقبال مردم می باشد. در این هنر اصیل و زیبا از نقوش و طرح هایی برای دوخت استفاده می شود و با استفاده از سرمه و مروارید این نقوش بر روی ترمه دوخت می گردد.

تنظیمات قالب